Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. Su Geçirmez ve Yükseltilmiş Kalite: IP65 su geçirmez tasarım, dış mekan aydınlatmasının kararlılığını ve uzun süreli kullanımını artıran ısı ve hava koşullarına dayanıklılık sunar. Sağlam döküm alüminyum muhafazanın ağır hizmet tipi tasarımı, korozyona, çatlamaya ve paslanmaya karşı koruma sağlar. Çeşitli hava senaryolarında peyzaj aydınlatması için iyi çalışır.
2. Geniş uygulama: LED duvar yıkama lambaları, iç ve dış mekan aydınlatması, reklam panoları, kiliseler, köprüler, karnavallar vb.
| Öğe | Led duvar yıkayıcı |
| Güç | 12W |
| Işık akısı | 72 lm |
| Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Ömür | 50,000saat |
| Sertifikasyon | CE |
| Koruma | IP65 |
| LED Rengi | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Beyaz, Sıcak beyaz RGB, RGBW, diğerleri |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı toz boya, 4mm kalınlığında temperli cam, |
Detay Resmi:





