Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. Birkaç ışık bağlanabilir; bu onları büyük ölçekli aydınlatma için ideal hale getirir.
2. IP65 su geçirmez sertifikası; dış mekan kullanımına izin verilir.
3. Mükemmel ısı dağılımı ve korozyon direnci ile güçlü ve dayanıklı yüksek kaliteli döküm alüminyum.
4. Yüksek enerji verimliliği, güç için ödeme ihtiyacınızı azaltır.
| Öğe | Led duvar yıkayıcı |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80 |
| Görüş açısı | 15 derece /30 derece /45 derece /60 derece |
| Güç | 12W/20W/25W/30W |
| Gerilim | DC 24V, AC 85-265V |
| Mercek Açısı | 10*30, 10*45, 10*60 |
| LED Rengi | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Beyaz, Sıcak beyaz RGB, RGBW, diğerleri |
| Ortalama Ömür | 50000h |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı toz boya, 4mm kalınlığında temperli cam, |
Detay Resmi:






