Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Duvara monte spot, ev dekorunuzu vurgulamak ve ona zarif bir dokunuş katmak için mükemmel, güçlü ve odaklanmış bir aydınlatma sunar.
2. Şık ve modern tasarımıyla duvara monte spot, her türlü iç mekana uyum sağlayabilen çok yönlü ve şık bir seçenektir.
3. Kurulumu ve kullanımı kolay olan duvara monte spot, estetikten ödün vermeden rahatlık ve pratiklik sunar.
Şartname:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Çalışma Sıcaklığı(C) | -20~ 50 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Giriş voltajı | DC 24V / AC85-265V |
| ÇKT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Sınıfı | IP65 Dış Mekan |
| Malzeme | Pres döküm alüminyum |
| Boyut | U250/ 500/1000*G27*Y48mm |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
detaylı görseller:




kullanımlar:


Hakkımızda:


