Ürün Özellikleri:
1. Duvar yıkayıcı LED ışık tavanının şık ve modaya uygun stili, her türlü çağdaş iç mekana uygundur.
2. Enerji tasarrufu sağlayan bu aydınlatma armatürü, parlak aydınlatmayı mekanın her yerine eşit şekilde dağıtır.
3. Bu aydınlatma armatürünün uzun ömürlü LED ampulleri bir alanı 50,000 saate kadar aydınlatabilir.
4. Duvara monte LED ışık, kurulumunun basit olmasının yanı sıra, kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde çeşitli montaj seçenekleri sunar.
ÜrünŞartname:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~50 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ürün Adı | LED Duvar Yıkayıcı Işık |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| ÇKT | Tek renkli, RGB, RGBW |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Sınıfı | IP65 Dış Mekan |
| Malzeme | Pres döküm alüminyum |
| Boyut | U250/500/1000*G27*Y48mm |
Ayrıntılı Görseller:





Duvar yıkayıcı LED ışık tavan seçerken dikkate alınması gereken birkaç şey vardır. Birincisi, ışığın kurulacağı odanın veya alanın boyutlarıdır. LED ampullerin renk sıcaklığını seçerken, doğal ışık miktarını, duvarların rengini ve odanın genel tasarımını da hesaba katmalısınız.
Kullanım:


Duvar yıkayıcı LED ışık tavanının uyarlanabilirliği en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Bu aydınlatma armatürünün kullanılabileceği birçok farklı bağlam vardır; ticari, endüstriyel ve evsel olanlar dahil. Genellikle oturma alanlarında, yatak odalarında, yemek odalarında ve iş yerlerinde rahat ve davetkar bir ambiyans yaratmak için kullanılır. Duvar yıkayıcı LED ışıklar herhangi bir zarara neden olmadan sanat eserlerini ve eşyaları aydınlatabildiğinden, sanat galerileri, müzeler ve diğer kültürel organizasyonlar için de popüler bir seçenektir.
