Ürün Özellikleri:
1. Duvar yıkayıcı LED ışıklar, sıcak beyazdan soğuk beyaza ve RGB'ye kadar çeşitli renk sıcaklıklarında gelir ve bu, başlıca avantajlarından biridir.
2. Aydınlatma tasarımcıları, yaratmak istedikleri estetik etki ve istenilen görünüm ve his için bunu kendi avantajlarına kullanabilirler.
3. Aydınlatmanın renk sıcaklığını değiştirerek soğuk, çağdaş bir atmosfer veya sıcak, davetkar bir atmosfer yaratmak mümkündür.
ÜrünŞartname:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~50 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 koruma sınıfı |
| PF | 0.9 |
| Ürün Adı | LED Duvar Yıkayıcı Işık |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| Boyut | U250/500/1000*G27*Y48mm |
Ayrıntılı Görseller:





Bu armatürlerin düşük voltajlı DC 24V güç kaynağı, maksimum maliyet ve enerji verimliliğine olanak tanır, bir diğer önemli özelliktir. Çoğu LED duvar yıkayıcının derecelendirmesinde on binlerce saat olduğundan, bakıma ihtiyaç duymazlar ve orijinal konumlarında uzun süre tutulabilirler.
Kullanım:


Ayrıca çeşitli kullanımlar için uyarlanabilir ve kullanışlı olan duvar yıkayıcı LED ışıklardır. Genellikle oteller, alışveriş merkezleri ve ofis binaları gibi iş ortamlarında göz alıcı görüntüler oluşturmak için kullanılırlar. Ek olarak, kemerler, sütunlar ve diğer süslemeler gibi mimari özelliklere dikkat çekmek için kullanılabilirler. Ayrıca, bahçeleri, yürüyüş yollarını ve açık hava yaşam alanlarını aydınlatmak için kullanılabilecekleri konut ortamlarında da oldukça beğenilirler.
