Açıklama
Soruşturma göndermek

TANIM
Çeşitli mimari durumlarda özenle hazırlanmış efektleri, büyük ölçekli videoları ve grafikleri sunmak için mükemmel olan, doğrudan görüşlü bir lineer LED armatür. RGB'nin aksine, RGBW daha yüksek kalitede beyazlar üretmek için ikinci bir beyaz LED ekler.
- Bir armatür, birden fazla uygulama
- Medya cepheleri veya mimari ana hatlar ve geliştirmeler oluşturun
- Doğrudan görüşlü bir lineer üründe en yüksek çözünürlük
- Uzaktan yönetim için etkinleştirilmiş ActiveSite
- İçiniz rahat olsun ve marka imajınızı geliştirin
ÖZELLİK
| Güç | 12 W & 220 v |
| Uygulama/Kullanım | Ev, Ofis |
| Aydınlatma Rengi | göre özelleştirilebilir, Beyaz, beyaz, Pembe, rgb, sıcak beyaz olabilir |
| Gölge Yönü | Aşağı |
| Malzeme | Metal |
| Yükseklik | 1 ayaktan 4 ayağa |
| Giriş gücü | 12 v & 220 v |
| Lümen | watt başına 100 lm |
| Birim Adet | En az 10 adet |
| Gerilim | 220V |
DETAYLI GÖRÜNTÜ






UYGULAMA GÖSTERİSİ


