Ürün özellikleri:
1. AC220V mikrodalga sensör tüpü ışığı, minimum enerji tüketimi ile parlak, düzgün aydınlatma sağlayan yüksek verimli bir LED ışık kaynağı ile donatılmıştır.
2. AC220V mikrodalga sensör tüpü ışığı, hızlı ve basit kurulum işlemi ile ayırt edilir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 9W/10W/12W/14W/18W/20W/23W/25W |
| Boyut | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Işın açısı | 120 adet |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | 80-83ra veya 95-98ra |
| PF | >0.95 |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| LED sürücü | Rubycon Capactior ile izole |
| Flicker Free | Titreme yok |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| LED çip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kapak | Sütlü kapak |
| Özellik | Mikrodalga sensörü |
Ayrıntılı görüntüler:







Kullanım:


Bu uyarlanabilir aydınlatma çözümü, konut, ticari ve endüstriyel ortamlarda olağanüstü kolaylık ve enerji verimliliği sağlar. Konut ortamlarında, gerektiğinde hemen aydınlatma sağlamak için koridorlara, dolaplara veya garajlara kurulabilir, böylece yolcular için güvenlik ve rahatlığı artırabilir. Ticari ve endüstriyel ortamlarda, enerji verimliliğini artırmak ve güvenlik önlemlerini desteklemek için sensör tüp aydınlatması depolama alanlarında, otoparklarda ve depolarda uygulanabilir
Paketleme ve Teslimat:

