
Ürün Özellikleri:
1. IP65 geçirimsizdir, hava durumunu umursamaz ve -22 derece F ila 140 derece F arasındaki sıcaklıklarda çalışır.
2. Daha az maliyetli inşaat giderleri ve enerji faturası yok.
3. Farklı gereksinimler için çeşitli yönetim seçenekleri.
4. Beş yıl bakımsız ve 25-yıl garanti.
ÜrünÖzel:
| Garanti(Yıl) | 2-Yıl |
| Sertifikasyon | RoHS, CE |
| watt | 100W/150W/200W/250W/300W |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Aydınlatma ve devre tasarımı |
| Güneş paneli: | AC 85-265V |
| anahtar kelime | 300W Solar Sokak Lambası LED Lamba |
| Çalışma zamanı | 6-8 saat |
| Malzeme: | Alüminyum |
Ayrıntılı Görüntüler:



Hareket sensörü:
1. Hareket olmadığında yüzde 30 aydınlatma.
2. Hareket algılandığında parlaklık yüzde 100'dür.
3. Herhangi bir hareketin olmadığı 20-ikinci bir yüzde 30 aydınlatma periyodu kaydedildi.
4. Fotovoltaik güvenlik lambaları bir seçenektir. Hareket sensörünün önünde bir şey hareket ettiğinde ışık yanar ve 20 saniye sonra söner.
Lütfen farkında olun:
1. Kurulum videosunu izlemek için ürün web sitesini ziyaret edin.
2. Güneş ekranını ilk seferde 12 ila 14 saat şarj edin.
3. Güneş panelinin montajı yapılır yapılmaz güneş ışığı alacak şekilde konumlandırılması.
4. Kış aylarında güneş bölgenizde yeterince güçlü değilse, daha fazla enerji emebilmesi için lütfen güneş panelini uzun bir süre şarj edin. Güneş paneli yaz aylarında tamamen şarj edilirse, parlaklık ve aydınlatma süresi daha da yüksek olacaktır.
kullanım:


SSS:
1. Örnek bir sipariş alabilir miyim?
Evet. Ücretsiz olarak 2 adet numuneye sahip olabilirsiniz. Numuneleri test etmeye hoş geldiniz!
2. Teslim süresi nedir?
Örnek 3-5 gün, toplu sipariş 15-30 gün.
3. Adedi nedir?
Adedi 2 adet mevcuttur.
4. Ödeme kalemi nedir?
Yüzde 30 peşinat, yüzde 70 bakiye teslimden önce bitti.
5. Ödeme süresi nedir?
TT, Paypal, West union, Online ödeme, Visa, Alibaba Pay later, Ticaret güvencesi. Akreditif
