
En ucuz ve en küçük kapasiteli modül, bir 100-Watt güneş panelidir. Koşullar özellikle uygunsa, 100 watt'a kadar enerji üretecek kadar etkilidir. Düzgün bir şekilde kurarsanız, ideal açı ve yönde konumlandırırsanız ve diğer uygun güneş ışığı koşullarını sağlarsanız, bu güneş panelini kullanarak 100 watt enerji bile üretebilirsiniz. Bir 100-Watt güneş paneli satın alırken hata yapmaktan kaçınmak için, bilmeniz gereken tüm detayları öğrenmek için okumaya devam edin.
Ürün Açıklaması
1. Kurulumu Kolay.
2. Hareket Algılama Modu
3.Uzaktan Kontrollü
4.Zamanlayıcı (2 saat, 3 saat, 4 saat aralıklarında açık kalacak şekilde ayarlanmıştır)
5.Oto Modu akşamları açılır (tüm gece açık kalır) ve sabahları kapanır.
| Güç | 100W |
| Giriş gerilimi | DC12/24V |
| Güneş Paneli Özelliği | Monokristal silikon 100W |
| IP derecelendirme | IP65 |
| IK Derecelendirmesi | IK10 |
| SKK | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla detay


Başvuru

SSS
1. Solar sokak LED ışıklarının avantajları nelerdir?
Enerji yenilenebilir, bedava, temiz ve çevre dostudur. Aynı zamanda herkesin erişebileceği sonsuz bir kaynaktır.2) basit kurulum.
2. Solar LED Sokak Lambaları Nasıl Çalışır?
Güneş enerjisi, aydınlatma sağlamak için LED güneş sokak lambaları ile elektrik enerjisine dönüştürülür. Normalde, bazen güneş panelleri olarak adlandırılan fotovoltaik modüller, led güneş sokak lambalarının üzerine kurulur. Bu çok kristalli silikon fotovoltaik modüller, güneş enerjisini gün boyunca bir pilde depolanan elektrik enerjisine dönüştürür.
3. 100 watt'lık bir güneş paneli neye güç verebilir?
Cep telefonları, lambalar, tavan vantilatörleri, kablosuz yönlendiriciler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer küçük cihazların hepsi tek bir 100-Watt güneş paneliyle çalıştırılabilir.
4. 100W güneş paneli TV çalıştırabilir mi?
Yüz watt'lık bir güneş paneli, 30 inçlik bir LED TV'yi yaklaşık 14 saat çalıştırabilir.
