Ürün Özellikleri:
1. 100W gücünde güneş paneli Sadece güneş enerjisiyle çalışan yüksek performanslı aydınlatma Yol Işığı ile sağlanmaktadır. Gün boyunca güneş ışığı, enerjiyi dahili bir bataryada depolayan 100-watt'lık güneş paneli tarafından yakalanır. Güneş battığında ışık, sokakları ve yolları aydınlatmak için depoladığı güneş enerjisini kullanarak hem arabalara hem de yayalara güvenilir ve parlak bir ışık kaynağı sağlar.
2. Avantajlar söz konusu olduğunda bu aydınlatma sistemi normal sokak aydınlatmasını geride bırakıyor. Öncelikle şebeke enerjisine bağımlı olmaması, onu ekonomik ve sürdürülebilir bir seçim haline getiriyor. Bu ışıklar kablolara veya kablolara ihtiyaç duymadan kolayca ve sorunsuz bir şekilde kurulur ve her yerde yapılabilir. Ayrıca, kurulduktan sonra kendi kendine yeterli oldukları ve herhangi bir fiziksel işçiliğe ihtiyaç duymadıkları için çok az bakıma ihtiyaç duyarlar.
ÜrünŞartname:
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 140LM/W |
| Güç | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| LED çip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım + PC lens |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Güneş paneli | Monokristalin silikon hücre |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Deşarj süresi | Model kaydediliyor: 3-5 yağmurlu gün |
| Çalışma modu | PIR sensörü |
Detaylı Görseller:




Güneş enerjisiyle çalışan yol lambaları, cadde ve otoyol gibi dış mekan alanlarını aydınlatabilecek aydınlatma ihtiyacının artması nedeniyle çevre dostu ve enerji tasarruflu bir aydınlatma çözümü olarak popülerlik kazanmıştır. 100W Güneş Paneli Yol Işığı, çeşitli uygulamalar için güvenilir ve uygun fiyatlı bir aydınlatma seçeneği sunan ürünlerden biridir.
Güneş paneli yol lambasının yapısını inceleyerek başlayalım. Güneş paneli, LED aydınlatma kaynağı ve pil üç ana parçasıdır. 100W gücündeki güneş paneli gün içerisinde güneş ışınlarını emerek elektrik enerjisine dönüştürüyor ve aküde depoluyor. LED aydınlatma kaynağı güneş battığında otomatik olarak açılır ve tüm gece boyunca parlak, sabit bir parlaklık yayar.
100W Güneş Paneli Yol Işığı yalnızca enerji tasarruflu ve çevre dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda uzun ömürlüdür ve minimum bakım gerektirir. Pil beş yıla kadar dayanabilirken LED aydınlatma kaynağı 50000 saate kadar dayanabilir. Buna ek olarak, ışığın sağlam tasarımı onu sert hava koşullarına dayanıklı hale getirerek ona her türlü dış ortam için güvenilir ve uzun ömürlü bir aydınlatma seçeneği sunar.
Kullanımı:


Bu güneş enerjili yol lambası, elektrik şebekesinden bağımsız olarak çalışabiliyor ve bu da onu özellikle standart bir güç sistemine erişimin sınırlı olduğu izole konumlarda kullanışlı kılıyor. Bu nedenle otoparklar, halka açık parklar ve köy yolları gibi dış mekanlar için mükemmeldir.

