
Ürün Özellikleri:
1. Alacakaranlıkta otomatik olarak açılır ve gün boyunca kapanır.
2. 40-watt led güneş enerjili sokak lambası, 6500K gün ışığı beyaz ışık sağlar.
3. Daha geniş bir aydınlatma ve daha parlak ışık sağlayabilen çift taraflı 45 derecelik geniş açılı aydınlatma.
ÜrünÖzel:
| Güç | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Dizini Görüntüle | RA > 80 |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 2700K-6500K |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Giriş Voltajı(V) | AC100-240V |
| Lamba Işık Akısı(lm) | 5000 |
| Garanti(Yıl) | 3 |
| Öğe türü | Solar Sokak Lambaları 50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w |
Ayrıntılı Görüntüler:



Sıcak İpuçları (Lütfen Okuyun):
1. Lütfen kurulumdan önce ışığın normal çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için güneş panelini kaplayarak güneş sokak lambasını test edin.
2. İlk kullanımdan önce, lütfen güneş panelinin 10-12 saat boyunca yeterli güneş ışığı ile şarj edilebildiğinden emin olun.
3, Işık sensörünün gece ve gündüzü daha iyi ayırt etmesini sağlamak için. Lütfen güneş panelini diğer yapay ışıktan koruyun, aksi takdirde sensörün normal çalışmasına engel olur.
4. Dış mekan güneş ışığının daha verimli çalışması için, lütfen ışığı doğrudan güneş ışığının ulaşabileceği ve her türlü gölgeden uzak bir yere kurun.
kullanım:


Servisimiz:
1. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş detay özellikleri.
2. İyi hizmet sonrası, müşterilerimizin başa çıkmasına yardımcı olacağımız ürünlerle ilgili herhangi bir soru.
3. Tüm ürünler CE/RoHS/EMC/ETL/TÜV'den geçebilir
4. Sıkı kalite kontrol
5. Hammadde satın almaktan tüm sürece kadar her zaman ürünlerin kalitesini ilk sıraya koyarız, ürün kalitesini sağlamak için katı gereksinimlerimiz vardır. Ayrıca en az 5 kat kalite testimiz var.
SSS:
1. Ne tür led diyotlar kullanıyorsunuz?
Epistar, Cree, Edison, Sanan vs. tarafımızdan kullanılmaktadır.
2. Ücretsiz deneme sunuyor musunuz?
LED lambalarımız için 2 ücretsiz deneme sunabiliriz, ancak navlun ödemesinden müşteri sorumludur.
3. Teslimatın zamanlaması nasıl?
Deneme amaçlı satın alma işlemleri 1-2 gün sürerken, toplu siparişler 5-10 gün sürer. Satın almanın boyutuna bağlı olarak.
4. Led ışıkların garantisi ne kadardır?
LED lambalarımız için 3-5 yıl garanti veriyoruz.
