giriiş

Ürün spesifikasyonu
| Güç | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Ekran Dizini | RA > 80 |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700K-6500K |
| IP derecesi | IP65 |
| Giriş Voltajı (V) | AC100-240V |
| Lamba Aydınlık Akısı (LM) | 5000 |
| Garanti (yıl) | 3 |
| Öğe türü | Güneş Sokağı Işıkları 50W 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
Ürün özellikleri
1. Aydınlatmanın parlaklığını çeşitli zaman periyotlarına göre değiştirebilecek otomatik bir karartma özelliği sunar.
2. Mükemmel güvenlik, ateş şansı yok.
3. Korozyona karşı mükemmel direnç, bir dizi durum için mükemmel.

Kullanım

Kırsal Yollar
Elektrik ızgarası kapsamını iyileştirerek uzak bölgelerde akşam güvenliğini artırın.
Çiftlikler ve Bahçeler
Soygun ve vahşi yaşamı caydırmak için gece güvenlik aydınlatması.
SSS
SSS
S: Kendi pazar pozisyonumuz varsa markamızı özelleştirebilir ve destek alabilir miyiz?
A: Evet. Özelleştirmenizi memnuniyetle karşılıyoruz ve lütfen pazar talebiniz hakkındaki ayrıntılı zihninizi bize bildiriyoruz, sizin için yararlı öneri tartışacağız ve önereceğiz ve sizin için en iyi çözümü bulacağız.
S: LED ışığı için bir sipariş nasıl ilerletilir?
C: Öncelikle, gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkincisi, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veriyoruz. Üçüncüsü, müşteri örnekleri ve yerleri resmi sipariş için onaylar.
