
90W LED güneş enerjili sokak lambalarımız, mükemmel bir kablosuz dış mekan aydınlatma seçeneği sunar. Her bir güneş enerjili sokak lambasının 5-yıllık garantisi vardır ve sağlam, süper parlak LED'lerle yapılmıştır. Çok sayıda müşterimiz bu lambaları ofisler, evler, çiftlikler, otoparklar, halka açık parklar, tenis kortları, oyun alanları, araba yolları, basketbol potaları, havuzlar ve teraslar dahil olmak üzere çeşitli yapılar için kullanıyor. Her lamba hava koşullarına dayanıklıdır ve dış etkenlere karşı korumalıdır.
Ürün Açıklaması
1. Kurulumu Kolay.
2.Hareket Algılama Modu (hareket algılanana kadar düşük ışık seviyesini azaltır)
3.Uzaktan Kumandalı (ayarları değiştirmek için)
4.Zamanlayıcı (2 saat, 3 saat, 4 saat aralıklarında açık kalacak şekilde ayarlanmıştır)
5.Oto Modu akşamları açılır (tüm gece açık kalır) ve sabahları kapanır.
6. Her zamankinden daha parlak: Endurance Lights, tam gücüyle 9000 Lümene kadar aydınlatma yapabilir. Süper parlak güneş ışığı!
7. Hava koşullarına dayanıklı yapı: Çok nemli hava iklimlerinde ve kıyı bölgelerinde bile aşırı dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayan kar ve yağmur fırtınasına dayanıklı, paslanmaz, süper dayanıklı reçine çerçeve.
| Güç | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,90W 100W |
| Giriş gerilimi | DC12/24V |
| Güneş Paneli Özelliği | Monokristal silikon 50W/70W/100W |
| IP derecelendirme | IP66 |
| IK Derecelendirmesi | IK10 |
| SKK | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla detay


Başvuru


