Ürün Özellikleri:
1. Bu cihazın en önemli özellikleri arasında kurulum kolaylığı ve düşük bakım gereksinimi yer almaktadır.
2. Hepsi bir arada LED güneş enerjili sokak lambası 150W'ın yüksek performanslı LED çipleri bir diğer önemli özelliktir. Tutarlı ve parlak ışıkları yolda optimum görünürlük ve güvenliği garanti eder. Işık, çeşitli yerlerin gereksinimlerine uyacak şekilde döndürülebilir ve sokaklardaki hafif trafik sırasında elektrik tasarrufu için sessizleştirilebilir.
ÜrünŞartname:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 160LM/W |
| Güç | 150W/200W |
| Su geçirmez | IP67 Su Geçirmez |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım+PC lens |
| Güneş paneli | Monokristalin silikon hücre |
| Pil | Lityum pil 12V |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Boşaltma süresi | Tasarruf modeli: 3-5 yağmurlu gün |
| Çalışma Modu | PIR sensörü |
Ayrıntılı Görseller:



Kullanım:


Bu çok uyarlanabilir ürünün birçok farklı kullanımı vardır. Yolları, otoparkları, yürüyüş yollarını, evleri, parklar ve bahçeler gibi kamusal alanları aydınlatmak için mükemmeldir. Özellikle kırsal kesimdeki insanlar bundan faydalanacaktır çünkü elektriğe erişimi olmayan uzak yerler için de uygundur.
