Ürün Özellikleri:
1. Güneş sokak lambaları dış güç kaynaklarından bağımsız olarak çalışır, kendi kendine şarj için güneş enerjisi kullanır, böylece enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır ve çevresel sürdürülebilirliği teşvik eder.
Güneş sokak lambalarının kurulması kolaydır, karmaşık kablolama gerekliliğini ortadan kaldırır, böylece inşaat ve bakım masraflarını azaltır; Ekonomik ve pragmatik bir aydınlatma çözümünü temsil ederler.
Spesifikasyon:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlık Verimliliği (LM/W) | 140lm/w |
| Güç | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Su geçirmez | IP66 su geçirmez |
| LED çip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum alaşım+pc lens |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
Daha fazla ayrıntı:



Kullanım:


Güneş sokak lambaları kentsel yollarda, kırsal yollarda, bahçe manzaralarında ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve modern aydınlatmanın en önemli noktası haline gelmiştir. Güneş sokak ışıklarını birlikte destekleyip tanıtalım ve daha iyi bir yeşil geleceğe katkıda bulunalım.
