
Özellikler
Klasik-hepsi bir arada-tasarım/entegre tasarım, pazarın çok tercih ettiği-.
LiFePO4 lityum pil ile Cree LED çipi (150lm/w) kullanılarak.
Dönen lamba kolunun ayarlanabilir aralığı 150 derecedir (Kol tipi).
Etkili ışık kullanımını iyileştirmek için profesyonel ikincil optik tasarım, Tip III ışık dağıtımı (150x80 görüş açısı).
Şartname
| Güç | 100W |
| Güneş paneli | 6V, 55W |
| Lityum Pil | 240WH,3.2V |
| ŞNT | 2700-6500K |
| Şarj Süresi | 6-8 saat |
| Çalışma Süresi | 12-15 saat (5-7 yağmurlu gün) |
| Kontrol Modu | Zaman kontrolü+Mikrodalga indüksiyonu veya Kızılötesi indüksiyonu |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Montaj Yüksekliği | 9-10 metre |
| 2 Lamba Arasına Boşluk Yerleştirme | 10-22 metre |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla ayrıntı




Uygulamalar
1. Otoyol
2. Kentsel Yollar
3. Açık Yol ve Otopark
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Aydınlatma Teknolojisi Co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, yüksek-teknolojili ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışını kapsayan saygın bir LED aydınlatma ürünleri üreticisidir. Fabrikamız 2010 yılında kurulmuş olup Shenzhen'de bulunmaktadır.
Adres
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta


