Ürün Özellikleri:
1. LED ışıklar, muhafaza malzemesinin mükemmel ısı iletkenliği sayesinde daha düşük sıcaklıklarda çalışabilir, bu da aşırı ısınmaya bağlı erken arızaların önlenmesine yardımcı olur. Bu, ışıklar için daha az bakım gerektiği anlamına gelir, bu da enerji ve işletme masraflarını daha da azaltır. Ek olarak, mahfaza, ışıkların ürettiği parlamayı azaltacak şekilde tasarlanmış olup, aydınlatmanın eşit şekilde dağılmasını ve yayaları veya sürüşü rahatsız etmemesini garanti eder.
2. Üretim sürecinde kullanılan malzeme sağlam ve hava koşullarına dayanıklı olduğundan dış mekan kullanımı için mükemmeldir. Dayanıklılığı nedeniyle, muhafazanın değiştirilmesi gerekmeden önce daha uzun süre dayanır, bu da israfı ve masrafları azaltır.
ÜrünŞartname:
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 140LM/W |
| Güç | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| LED çip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım + PC lens |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Güneş paneli | Monokristalin silikon hücre |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Deşarj süresi | Model kaydediliyor: 3-5 yağmurlu gün |
| Çalışma modu | PIR sensörü |
Detaylı Görseller:




UV ve LED Tırnak Işığı adı verilen yenilikçi bir kozmetik cihaz sayesinde evde manikür yapma şeklimiz değişti. Bu son teknoloji, profesyonel bir manikür salonuna gitmek kadar etkili ve verimli bir sonuç sağlamak için LED ve UV ışığını birleştirir.
Küçük ve hafif tasarımı nedeniyle cihaz hem evde hem de seyahatte kullanıma uygundur. Cihazın LED ışık spektrumu, hafif ama etkili bir kürleme etkisi ile oje tabanının, renginin ve son katının kapatılmasına yardımcı olur. Dahası, aletin kullanımı basittir ve herkesin evde salon kalitesinde tırnaklar yapmasına olanak tanır.
UV ve LED tırnak ışıklarının uygulanması kolay ve karmaşık değildir. En sevdiğiniz ojeyi seçin ve ardından baz kat, renk ve son kat uygulandıktan sonra her katmanı belirtilen süre boyunca kürlemek için cihazı kullanın. Ojenin türü ve uygulanan kaplamanın kalınlığı kürlenmenin ne kadar süreceğini belirleyecektir ancak genel olarak her katman 30 saniye sürer. Hem doğal hem de yapay tırnaklarda kullanılabilen jel tırnak boyası markalarının büyük çoğunluğu cihazla uyumludur.
UV ve LED tırnak lambalarının daha kullanışlı ve kolay kullanımının yanı sıra, geleneksel UV lambalara göre daha güvenli ve daha çevre dostu olduğu söyleniyor. LED teknolojisi daha az enerji ve ısı kullandığından hem çevre hem de kullanıcı açısından daha güvenlidir. Gadget'ın aynı zamanda uzun bir kullanım ömrü vardır; 50000 saate kadar kullanım mümkündür.
Kullanımı:


Yüksek Lümenli T8 LED Tüp Işık'ın V şeklindeki tasarımı aynı zamanda tutarlı bir ışık dağılımını garanti ederek geleneksel aydınlatma sistemlerinde sıklıkla görülen gölgeleri ve karanlık alanları ortadan kaldırır. Bu özelliği nedeniyle tüp ışık, okullar, hastaneler, perakende mağazalar, işletmeler ve endüstriyel ortamlar dahil olmak üzere çok çeşitli iç mekan uygulamaları için mükemmeldir.

