Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Otomatik gece aydınlatması ve gündüz şarjı, dış mekan güneş sokak lambalarının özellikleridir. Güneş enerjili, yüksek verimli paneller, enerji maliyeti olmadığı anlamına gelir.
2. Dışarıdaki güneş projektörlerimizin yetersiz parlaklığı ile ilgili olarak. Güneş sel ışıklarımız güneş enerjisi ile çalıştığından, yeterli güneş ışığı almazlarsa parlaklıkları ve süreleri etkilenecektir. Bu nedenle güneş sel ışıklarımızı güneş enerjisini doğrudan emebilecekleri ve barınak olmayan yerlere yerleştirin.
ÜrünÖzel:
| Güç | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Giriş gerilimi | DC6V -48V |
| Işık kaynağı | smd 3030 |
| PF | PF>0.96 |
| Işın açısı | 120 derece |
| Anma Ömrü | 50000h |
| SKK | 3000K-6500K |
| Çalışma sıcaklığı | -20~ artı 60 derece |
| IP derecelendirme | IP66 Sertifikası |
| Garanti | 3 yıl |
| Başvuru | Otoyol, avlu, yol, dış mekan vb. |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım:



