
Ürün Özellikleri:
Yüksek Lümen LED Sokak Lambası: Yüksek Lümen teknolojisi, bu led sokak lambasının etkinliğini ve performansını iyileştirerek eksiksiz bir aydınlatma seçeneği sunar.
Ağır Hizmet Gövdesi: Ağır hizmet gövdesinin alüminyum konstrüksiyonu, yüksek iletkenliğe ve sabit performansa sahiptir. Bu sokak lambası, yeni geliştirilmiş bir yapıya ve daha fazla korozyon direnci için bir alüminyum gövdeye sahiptir ve lambanın daha uzun süre daha tutarlı bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar.
Mükemmel ve Uzun Ömürlü Kaliteli Dış Mekan Lambası, IP67, Çok İnce LED Sokak Lambası: LED sokak lambası birinci sınıf, su geçirmez (IP65 dereceli) bir sokak lambasıdır ve geleneksel sokak lambalarına göre birçok avantajı vardır. toza ve hava koşullarına dayanıklı ve kurulumu basit bir yapı. Işık, IP65 toz geçirmezlik ve su geçirmezlik derecesi sayesinde yağmura maruz kalan ıslak dış mekanlarda bile doğru şekilde çalışır.
ÜrünÖzel:
| güç | 100W/200W/300W |
| Lümen Çıkışı | 13000lm-39000lm |
| Işık efekti | 130LM/W |
| SKK | 3000K-6500K |
| CRI | 80'den büyük veya eşit |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Giriş gerilimi | AC{{0}}V/347V/480V, 50/60Hz, >0,92 |
| Ömür | 50,000saat |
| LED çipleri | smd3030 |
Ayrıntılı Görüntüler:

Otopark lambaları, dış aydınlatma, sokak lambaları, yol kenarı lambaları, köprü lambaları, otoyol lambaları, stadyum lambaları ve yürüyüş yolu lambaları, güneş enerjili sokak lambasının amaçlandığı dış mekan aydınlatma kullanımlarından sadece birkaçıdır. Tali yollar ve patikalar bunun için idealdir. Küçük bir gövdeye sahiptir ve sokak lambası olarak kullanmak için oldukça etkili bir aydınlatma seçeneği sunar. Yükseltilmiş kalınlaştırılmış alüminyum döküm çerçeve, Termal dağıtım teknolojisini kullanan ancak sonunda başarısız olan diğer ışıklardan daha iyi ve daha güvenli, size yüksek parlaklık, IP65 seviyesinde koruma, gelişmiş hava ve toz direnci, enerji verimliliği ve düşük güç kullanımı sunar.
kullanım:

SSS:
1. Sizin için ürünlerinizden numune alabilir miyim?
Tabii ki, satın almadan önce kalitemizi inceleyebilirsiniz. Herhangi bir ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.
2. Ne zaman teslim edeceksiniz?
Kaç tane sipariş olduğuna göre değişir. Küçük depozitoyu aldıktan sonra, genellikle 7 ila 10 gün sürer. Büyük siparişler için (vat başına 10,000 parçadan fazla) 20 ila 25 gün sürer.
3. Kullanmakta olduğunuz ürüne veya ambalaja logomuzu eklemek mümkün müdür?
Kesinlikle. Markanızı, logonuzu, renginizi, ürün kılavuzunuzu, ambalajınızı vb. özelleştirmek için fabrikamıza davetlisiniz.
4. Fotovoltaik sokak lambaları için hangi yükseklik uygundur?
Bu cihaz 6 ila 13 fit yüksekliğe kurulmalıdır.

