Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Uygun ayarlar arasında çitler, avlular, kaldırımlar, yollar, avlular, bahçeler ve açık alanlar yer alır.
2. Su geçirmez güneş güvenlik lambasında hem polisilikon güneş panelleri hem de şarj edilebilir lityum piller bulunur. Yüzde 17'ye varan daha yüksek güneş enerjisi verimliliği, 6–8 saatlik güneş ışığı emiliminde tamamen şarj olur ve 8–10 saate kadar dayanır.
ÜrünÖzel:
| Güç | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Giriş gerilimi | AC85-265 |
| Işık kaynağı | smd 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Anma Ömrü | 50000h |
| SKK | 3000K-6500K |
| Malzeme | Alüminyum |
| aydınlık | 150m/W |
| Çalışma sıcaklığı | -30-50 derece |
| Sıklık | 65Hz |
| Dizini Görüntüle | RA > 80 |
| IP derecelendirme | IP67 Sertifikası |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım:


