Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Tamamen orijinal ve iyi yapılmış.
2. Güneş lambaları, son derece parlak olan 100LM/W LED boncuklara ve 50000 saatten fazla kullanım ömrüne sahip yüksek kapasiteli pillere sahiptir. Gün içinde şarj işlemi 6–10 saat sürer; geceleri, indüksiyon modu 6–12 saat ve sabit ışık modu 2 saat çalışır.
ÜrünÖzel:
| Güç | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Işın açısı | 120 derece |
| LED Işık Kaynağı | smd 5730 |
| Işık verimi | 100 lm/ağırlık |
| SKK | 6500K |
| IP derecelendirme | IP65 Su Geçirmez |
| Başvuru | Yol, Otoyol, Avlu, Dış Mekan, Vb. |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:




kullanım:

