Ürün Özellikleri:
1. Güçlü bir güneş paneli, lityum pil ve birinci sınıf LED ışıklar bu güneş enerjili sokak lambasını oluşturur. Geceleri LED ışıklara güç sağlamak için güneş paneli gün ışığını elektrik enerjisine dönüştürür.
2. Bu güneş enerjili sokak lambasının en önemli özelliği uzaktan kumanda mekanizmasıdır. Kullanıcının zamanlayıcıyı uzaktan ayarlamasına, parlaklığı ayarlamasına ve güneş enerjili sokak lambasını açıp kapatmasına olanak tanır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 30W |
| Etkinlik | 130-160lm/W |
| Giriş Gerilimi | 100-240/277 VAC, 50/60 Hz |
| Güç faktörü | >0.95 |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| IK Derecelendirmesi | IK10 |
| ŞNT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 dereceden + 50 dereceye kadar |
Detaylı Görseller:



Kullanımı:


Bu 30W güneş enerjili sokak lambası uzaktan kumandası halka açık yerler, işletmeler ve konutlar için uygundur. Sokak aydınlatması, otopark aydınlatması, bahçe aydınlatması ve diğer uygulamaların hepsi onunla mümkündür.
