
Ürün Özellikleri:
1. Süper Parlak Solar Sokak Lambası: Güneş sokak lambalarında kullanılan 120000 Lümen, yüksek parlaklık, uzun ömürlü SMD lamba boncukları olağanüstü derecede parlaktır ve çok az ışık bozulmasına sahiptir. 2200 fit kareye kadar aydınlatılabilir.
2. Kurulumu Kolay: Gerekli tüm montaj aksesuarlarıyla birlikte geldiklerinden, dışarıdaki güneş enerjili sokak lambalarının duvara, direğe, ağaca, balkona veya açık havada herhangi bir yere yerleştirilmesi kolaydır. Aydınlatma direkleri 1,5 inç x 4 inç çapında olmalıdır. Otoparklar, sokaklar, çimenlikler, parklar vb. için mükemmeldir. Ve herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duymaz.
ÜrünÖzel:
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Güneş Sokağı | AC 85-265V |
| NEDEN OLMUŞ | Bridgelux 20W |
| Pil | Lityum pil |
| Renk | Siyah |
| stil | Güneş Sokak Lambaları Dış Mekan |
| Güç | 40W/60W/80W/100W/200W/300W |
| Işık Kaynağı Türü | LED |
| Açık renk | soğuk beyaz |
| Ortalama yaşam | 50000 Saat |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım:


SSS:
1. Üretim veya ticaret şirketi mi işletiyorsunuz?
Yetkili bir LED ışık üreticisi olarak LED güneş ışıkları, LED dış mekan ışıkları ve LED iç mekan ışıkları üretiminde mükemmeliz.
2. Toplu sipariş vermeden önce ürünün kalitesini test etmek için bir numune alabilir miyim?
Kalitemizi değerlendirmek için bir numune sipariş edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz nedeniyle müşterilerinizin sizden ek siparişler vereceğinden eminiz!
3. Uzaktan Kumandalı Solar Sokak Lambası Siparişim Çok Acilse Bana Yardımcı Olabilir misiniz?
Elbette, size yardımcı olmak için her türlü çabayı göstereceğiz. Kendi Fabrikamız Olduğu İçin Üretim Yapabiliyoruz. Üretim programımızı gerektiği gibi değiştirebiliyoruz.
4. Güneş enerjili sokak lambalarının güncel üretim durumunu nasıl öğrenebilirim?
Öğeleri alana kadar, malzeme alımları, üretim durumu, teslimat tarihi ve takip numarası dahil olmak üzere her üretim adımından sizi haberdar edeceğiz.

