Ürün Özelliği:
Spot ışığı olarak da bilinen spot ışığı, ışığı belirli bir alana yoğunlaştırmak için özel olarak tasarlanmış bir tür aydınlatma armatürüdür. Temel özellikleri aşağıdaki gibidir:
1.Yönsel ve çevresel uyumluluk: Projektör, iklim koşullarından etkilenmeden herhangi bir yönü hedefleyebilir ve maden sahaları, bina taslakları, spor stadyumları, üst geçitler, anıtlar, parklar ve çiçek tarhları gibi geniş alanlardaki aydınlatma ihtiyaçları için uygundur.
2.Verimli ve enerji tasarrufu: Projektör, ışık kaynağı olarak yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu özelliklerine sahip yüksek verimli gaz deşarj lambalarını kullanır. Bu tip aydınlatma armatürü, daha düşük enerji tüketimiyle eşdeğer veya hatta daha yüksek ışık çıkışı sağlayabilir, bu da onu dış mekandaki büyük ölçekli gözetimsiz aydınlatma tesisleri için uygun hale getirir.
Ürünün Özellikleri:
| Projektör | |
| Güç | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 1 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| Malzeme | ADC12 döküm alüminyum |
| Sürücü | Normal sürücü veya MEANWELL sürücüsü |
| Özellik | titreşimsiz |
Hizmetimiz:
Kaliteyi değerlendirmek için iki parçadan oluşan küçük bir MOQ mevcuttur.
1. Özel etiket bir seçenektir; Kendi markanızı yaratmanıza yardımcı olabiliriz.
2. Numuneler derhal teslim edilir; 2-3 iş günü. Toplu ürünler: sipariş miktarınıza bağlı olarak 10–25 iş günü.
3. Özelleştirilmiş kutular için minimum sipariş miktarı 1000 adettir.
4. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş detay özellikleri.
5. Mükemmel servis sonrası: Müşterilerimize, ürünle ilgili olabilecek her türlü soruda yardımcı oluyoruz.
6. Izgara tavuk aydınlatması CE, RoHS, FDA, TUV ve ETL sertifikalıdır.
7. Sıkı kalite kontrolü: Ürünlerimizin kalitesine sürekli öncelik veriyoruz ve bunu hammaddelerin tedarikinden ürünün uygulanmasına kadar tüm süreç boyunca garanti edecek katı yönergelerimiz var. En az beş kalite testimiz de var.
Ürün Detayı:



SSS
Projektörün sürücüsü nedir?
Normal sürücü veya MEANWELL sürücüsü
