Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Fotosentetik aydınlatma, hedeflenen ışık spektrumları aracılığıyla bitki büyümesini ve sağlığını optimize eder.
2. Bu ürünler enerji tasarruflu ve çevre dostudur, enerji maliyetlerini ve çevresel etkiyi azaltır.
3. Fotosentetik aydınlatma, doğal ışığın sınırlı olduğu bölgelerde bile yıl boyunca bitki yetiştirilmesine olanak tanır.
Şartname:
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 30CM |
| Giriş voltajı | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| ŞNT | Tam spektrum |
| CRI | >80 |
| Işık Verimliliği | 140lm/w 160lm/w |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | 1IP65 |
|
Ömür
|
50000
|
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:



Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

