giriiş

Ürün özellikleri

1. Suya oldukça dayanıklı bir konektör ve muhafaza.
2. Şeffaf PC kapağı, ışık transferi açısından yüksek bir antioksidandır.

Ürün spesifikasyonu
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Boyut | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Giriş voltajı | AC 85- 265 V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tam seyirci |
| CRI | >80 |
| Aydınlık verimlilik | 140lm/w 160lm/w |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | 1IP65 |
|
Ömür |
50000 |
| Garanti | 5 yıl |
Kullanım

Ev bahçeciliği
Balkon dikimi: marul, domates, otlar ve diğer kısa döngü bitkileri ışığı doldurur.
Etli/Yeşillik Bitkileri: Çorak büyümeyi önleyin ve parlak rengi koruyun (gelişmiş mavi ışıkla).
İç Mekan Tesisi: Özellikle yüksek katlı daireler için uygun olan pencere ışığı eksikliğini telafi edin.
Temas etmek

Çin tek elden LED ışık fabrikası
LED ışıklar hakkındaki sorunuzu bize gönderin ve işletmeniz veya markanız için dönüştürücü gücünü deneyimleyin. Premium ambalaj çözümlerimizle, ürünlerinizi geliştirebilir, müşterilerinizi ilgilendirebilir ve LED aydınlatma endüstrisinde büyüme ve başarı için yeni fırsatlar açabilirsiniz.
