Açıklama
Soruşturma göndermek
giriiş

İç mekan bitki büyümesi ve çiçekçilik alanlarında sıklıkla kullanılan sofistike bir ışık, LED bitki büyüme lambasıdır. Doğal güneş ışığının spektrumunu taklit eder, bitkilere ihtiyaç duydukları ışık enerjisini verir, bitkilerde fotosentezi teşvik eder ve bitki büyümesini ve üretkenliğini hızlandırır.
Ürün özellikleri

1. Ek olarak, kullanımda, LED büyüme ışıkları nispeten az ısı üretir.
2. LED ışıkları, fotosentez için uygun bir ışık spektrumu üretme yeteneğine sahiptir, bu da bitkinin büyümesi, çiçeklenme ve meyve verilmesine yol açabilir.

Ürün spesifikasyonu
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 90 cm |
| Giriş voltajı | AC 85- 265 V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tam seyirci |
| CRI | >80 |
| Aydınlık verimlilik | 140lm/w 160lm/w |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | 1IP65 koruma sınıfı |
|
Ömür |
50000 |
| Garanti | 5 yıl |
Kullanım

Kentsel tarımda, LED bitki büyüme ışıkları, kentsel tarım uygulayıcılarının şehirdeki sebzeleri, meyveleri ve diğer ürünleri büyütmesine ve tarımın kentleşmesini ve modernleşmesini gerçekleştirmelerine yardımcı olabilir.
