Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Bitki yetiştirme lambamız bitkilerin büyümesi için en uygun ışık spektrumunu sağlayarak sağlıklı ve hızlı gelişimini garanti eder.
2. Lamba, geleneksel yetiştirme ışıklarına kıyasla %50'ye kadar elektrik tasarrufu sağlayan yüksek bir enerji verimliliğine sahiptir.
3. Uzun ömrü ve dayanıklı yapısı sayesinde her seviyedeki yetiştirici için uygun maliyetli bir yatırımdır.
Şartname:
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 30CM |
| Giriş voltajı | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| ÇKT | Tam spektrum |
| CRI | >80 |
| Işık Verimliliği | 140lm/h 160lm/h |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | 1IP65 koruma sınıfı |
|
Ömür
|
50000
|
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı görseller:



kullanım:



Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

