Özellik:
1. Fide Işığı, özenle hazırlanmış ışık dalga boyları ve yoğunluğuyla bitkiler için en uygun büyüme koşullarını sağlar.
2. Enerji-verimli tasarımı, elektrik kullanımını ve maliyetleri azaltır, bu da onu iç mekan bahçeciliği için çevreye duyarlı bir seçim haline getirir.
3. Fide Işığının ayarlanabilir yüksekliği ve açısı, çeşitli bitki boyutlarına ve büyüme aşamalarına uyum sağlayarak özelleştirilmiş yerleştirmeye olanak tanır.
Şartname:
| Güç | 5W/6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 30 CM |
| Giriş voltajı | AC 85-265V |
| PF | >0.90 |
| ŞNT | Tam spektrum |
| CRI | > 80 |
| Işık Verimliliği | 140 lm/W 1160 lm/W |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP 65 |
|
Ömür
|
50000
|
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:



Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

