Ürün Özellikleri:
1. Kısılabilir ve Titreşimsiz-free: Bu LED tüp ışıkta titreşim yoktur ve %0'dan %100'e kadar yumuşak kısma olanağı sağlar.
2. Seri Bağlantı ve Gelişmiş Işık Dağıtımı için Kablo ile donatılmıştır.
3. Uzun Ömür: 50.000 saati aşan kullanım ömrüne sahip yüksek verimli LED.
4. IP65: Etlik piliçlere yönelik aydınlatma nemli ortamlarda kullanıma uygundur.
ÜrünŞartname:
| Güç | 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | Triyak kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Detaylı Görseller:



Test raporu:

Kullanımı:


120 cm'lik kümes lambası, yüksek-kaliteli, enerji-verimli bir kümes hayvanı çiftliği ışığıdır. 0-10V kısılabilir özelliği, tavuklarınızın ışığını değiştirmenizi sağlar.
Bu Tavuk Işığının kurulumu kolaydır ve kümes hayvanlarınızın kendilerini rahat hissetmesi için tekdüze, titreşimsiz-bir aydınlatma sunar. Karartma, tavuk sağlığını ve üretkenliğini artırmak için doğal aydınlatmayı simüle eder.
120cm Tavuk Işığı, uzun ömrü ve minimum bakım gereksinimi sayesinde-uygun maliyetli ve güvenilir bir kümes hayvanı çiftliği aydınlatma alternatifidir. Tavuklarınızı sağlıklı tutmak ve çiftlik üretkenliğini artırmak için bu devrim niteliğindeki aydınlatma sistemini satın alın.
Paketleme ve Teslimat:

SSS
1: Etlik Piliç Aydınlatma LED aydınlatma için minimum sipariş miktarınız nedir?
Minimum miktar yoktur, istediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. Ancak sayıları az olduğundan birim fiyatı biraz daha yüksek olacaktır.
2: Tavuk kümesi aydınlatmasının durumunu nasıl öğrenebilirim?Etlik Piliçler için Aydınlatma?
Ürünler elinize ulaşana kadar, malzeme satın alma, üretim durumu, teslim süresi, takip numarası gibi tüm üretim ilerlemeleri hakkında sizi bilgilendireceğiz.
3. Siparişim Varsa Bana Yardım Edebilir misiniz?Etlik Piliçler için Aydınlatma öyleÇok Acil?
Evet, Elbette Size Yardım Etmek İçin Elimizden Geleni Yapacağız. Çünkü Üretmek İçin Kendi Fabrikamız Var. Üretim Programımızı Esnek Şekilde Ayarlayabiliriz.
