Özellik:
1. Farmyard Poultry Lamp, tüylü arkadaşlarınızın refahını ve üretkenliğini-artırmak için özel olarak tasarlanmış, üstün-kaliteli bir ışık kaynağıdır.
2. Ayarlanabilir parlaklık ayarları ve enerji-verimli tasarımıyla Farmyard Poultry Lamp, kümes hayvanlarınızın gelişmesi için rahat ve davetkar bir ortam sağlar.
3. Daha sağlıklı ve mutlu kuşlar için tutarlı aydınlatma sağlayan Farmyard Poultry Light'ın dayanıklı ve uzun-ömürlü yapısıyla kümesinizi yükseltin.
Şartname:
| Güç | 9W 18W |
| Boyut | 60CM 120CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265VAC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

