Ürün Özelliği:
Üç geçirmez lamba, su geçirmez, toz geçirmez ve korozyona dayanıklı işlevlere sahip aydınlatma armatürlerini ifade eder. Bu tür lambalar özellikle nemli, tozlu veya aşındırıcı gazlı ortamlar gibi çeşitli karmaşık çalışma ortamları için uygundur ve lambanın stabilitesini ve hizmet ömrünü garanti eder. Üç geçirmez lamba genellikle sızdırmaz tasarımı benimser ve kabuk malzemesi, nem, toz ve aşındırıcı maddelerin istilasını önlemek için iyi bir yaşlanma önleyici ve korozyon önleyici performansa sahiptir.
Uygulama kapsamı, mekanik imalat, kimya endüstrisi, çelik eritme, su arıtma, gıda işleme gibi endüstrilerin yanı sıra üretim hatları, ekipman bakımı, depo yönetimi ve diğer durumlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geniştir. Üç geçirmez ışık yalnızca net aydınlatma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışanların güvenliğini ve işin sorunsuz ilerlemesini de sağlar.
Ürünün Özellikleri:
| 3 adet üç geçirmez | |
| Güç | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Giriş voltajı | AC85-265V, 100-277V AC |
| renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ışık akısı | 120LM/W,140lm/W, 160LM/W |
| Işın açısı | 180 derece |
| Tüp Malzemeleri | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Lamba tabanı | G13 |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| CRI | >80 |
Şirketimiz:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, ızgara tavuklara yönelik LED aydınlatma ürünlerinde uzmanlaşmış yetkin bir üreticidir. Şirket, yüksek teknolojili ürün geliştirme, üretim ve satışın tüm yelpazesini kapsamaktadır. Fabrika Shenzhen'de bulunmaktadır ve 2010 yılında kurulmuştur. Şu anda 300'den fazla kişiye istihdam sağlıyor, yıllık 60 milyon ABD dolarının üzerinde satış elde ediyoruz ve sektörde lideriz.
Hizmetimiz:
Kaliteyi değerlendirmek için iki parçadan oluşan küçük bir MOQ mevcuttur.
1. Özel etiket bir seçenektir; Kendi markanızı yaratmanıza yardımcı olabiliriz.
2. Numuneler derhal teslim edilir; 2-3 iş günü. Toplu ürünler: sipariş miktarınıza bağlı olarak 10–25 iş günü.
3. Özelleştirilmiş kutular için minimum sipariş miktarı 1000 adettir.
4. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş detay özellikleri.
5. Mükemmel servis sonrası: Müşterilerimize, ürünle ilgili olabilecek her türlü soruda yardımcı oluyoruz.
6. Izgara tavuk aydınlatması CE, RoHS, FDA, TUV ve ETL sertifikalıdır.
7. Sıkı kalite kontrolü: Ürünlerimizin kalitesine sürekli öncelik veriyoruz ve bunu hammaddelerin tedarikinden ürünün uygulanmasına kadar tüm süreç boyunca garanti edecek katı yönergelerimiz var. En az beş kalite testimiz de var.
Ürün Detayı:



SSS
Tri-proof'un renk sıcaklığı nedir?
3000K,4000K,5000K,6000K
