Ürün Özellikleri:
1. Mavi ışığa maruz kalan tavuklar tüylerini daha hızlı uzatır ve kuluçkaya yatmaya uygun daha fazla yumurta bırakır. Çiftçiler ve yetiştiriciler için bu, daha fazla kazanç ve daha iyi verimlilik anlamına gelebilir.
2. Mavi ışığın tavukların genel sağlık ve refahını artırma kapasitesi bir diğer avantajdır. Mavi ışığın bir tavuğun sirkadiyen ritmini iyileştirdiği, uyku ve uyanıklık döngülerinin düzenlenmesine yardımcı olduğu gösterilmiştir.
3. Bunun nedeni, mavi ışığa maruz kalmanın tavuklardaki kas içi yağ miktarını artırdığını, dokusunu, tadını ve sululuğunu iyileştirdiğini gösteren araştırmalardır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 koruma sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | Triac kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Ayrıntılı Görseller:



Test raporu:

Kullanım:


Paketleme ve Teslimat:

