Ürün Özellikleri:
1. Işık döngüsünün zamanlaması, ızgara tavukların yakılmasının çok önemli bir parçasıdır. Sağlıklı büyüme ve gelişmeyi teşvik etmek için ızgara tavuklara günlük olarak belirli miktarda ışık sağlanmalıdır. Tavuklarına en az 16 saat yapay veya doğal ışık ve 8 saat karanlıktan oluşan düzenli bir 24-saat ışık döngüsü sunmak çiftçilerin sorumluluğundadır. Bu kontrollü ışık döngüsü sayesinde tavukların sirkadiyen ritmi korunur ve optimum gelişim ve sağlık desteklenir.
2. Izgara tavukların aydınlatılmasında bir diğer önemli husus ışık yoğunluğudur. Yeterli miktarda ışık yoğunluğuna ihtiyaç duyulması, tavukların çevrelerini fark etmelerini, daha hızlı yiyecek ve su bulmalarını kolaylaştırır. Yüksek ışık seviyeleri aynı zamanda daha fazla hareketi teşvik edebilir ve bu da genel sağlık ve zindeliği artırır. Çiftçiler, düşük ışık seviyelerinden kaynaklanabilecek göz enfeksiyonları ve diğer sağlık sorunlarından kaçınmak için aydınlatma sistemlerinin sürüleri için yeterli ışık ürettiğinden emin olmalıdır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | Triyak kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Titreşimsiz |
Detaylı Görseller:



Test raporu:

Kullanımı:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
İşletmemiz 2010 yılında kurulmuştur ve başlıca tekliflerimiz LED tüp ışıklar, LED paneller, LED çıtalı ışıklar, LED projektörler, LED sokak lambaları ve LED tıbbi ışıklar gibi iç ve dış mekan LED ürünleridir. Bu ürünlerin tümü ETL DLC TUV SAA ISO CB tarafından tamamen onaylanmıştır.
2. Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce her zaman bir üretim öncesi numune vardır; sevkıyattan önce her zaman son bir inceleme yapılır;
3. Biz kimiz?
2010 yılından beri Batı Avrupa'ya (%30.00), Kuzey Amerika'ya (%25.00), Kuzey Avrupa'ya (%14.0), Güney Avrupa'ya ( %5.00), Orta Amerika (%5.00), iç pazar (%3.00), Güneydoğu Asya (%3.00), Doğu Avrupa (%3.00), Okyanusya (%3.00) ve Güney Asya (%2.00). Çin'in Guangdong şehrinde bulunuyoruz. İş yerimizde genel olarak 101 ila 200 arası çalışan çalışmaktadır.
