Ürün Özellikleri:
1. LED ışıklar aynı zamanda geleneksel lambalardan daha serindir ve bu da kümesiniz için iyidir. Yüksek sıcaklıklar onları strese sokabileceği ve verimlerini düşürebileceğinden, kuşunuzun çevresindeki ısı miktarını azaltmak, performansının ve refahının artmasına yardımcı olabilir.
2. LED ışıklar için doğal güneş ışığını simüle edebilecek çeşitli renk sıcaklıkları mevcuttur. Bu, uyku düzenlerini kontrol etmeye yardımcı olarak kuşlarınızın genel sağlığını ve üretkenliğini artırabilir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | Triyak kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Titreşimsiz |
Detaylı Görseller:



Test raporu:

Kullanımı:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Üretici veya ticaret şirketi iseniz?
Biz profesyonel bir LED ışık üreticisiyiz, ana ürünlerimiz LED Güneş Işığı, LED Dış Mekan Işığı ve LED İç Mekan Işığıdır.
2. Zamanlayıcılı Tavuk Kümesi Light için minimum sipariş miktarınız nedir?
Minimum miktar yoktur, istediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. Ancak sayıları az olduğundan birim fiyatı biraz daha yüksek olacaktır.
3. Kendi pazar konumumuz varsa destek alabilir miyiz?
Lütfen pazar talebinizle ilgili ayrıntılı fikrinizi bize bildirin, sizin için en iyi çözümü bulmak için tartışıp yararlı öneriler sunacağız.
4. Hangi renk sıcaklığı mevcut?
3000-6500k tanesi mevcut. 3000-3500k sıcak beyaz, 4000-4500k doğa beyazı, 6000-6500k soğuk beyaz.

