özellik:
1. Sığır Çiftliği Lambası, ineklerin refahını-arttırmak ve süt üretimini artırmak amacıyla geliştirildi.
2. Benzersiz lamba, güneş ışığına benzer doğal bir aydınlatma sunar, bu da inekleri aktif olmaya teşvik eder ve yardımla günlük döngülerini sürdürmelerine yardımcı olur.
3. Enerji tüketimi açısından etkili olan LED teknolojisi, enerji giderlerini en aza indirmeye yardımcı olurken aynı zamanda sürünüz için güvenli ve keyifli bir ortam yaratır.
Şartname:
| Güç | 9 W / 18 W / 23 W / 25 W |
| Boyut | 60 CM / 120 CM / 150 CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800 K, 3900-4200 K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

