Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
- Tavuk Çiftliği Işığı oldukça etkili olan ve tavuklarınızın yaşaması için parlak ve davetkar bir atmosfer yaratan bir aydınlatma çözümüdür.
- Bu lamba hem kullanışlı hem de düşük güç tüketimi ve kurulumu basit tasarımı sayesinde ekonomiktir.
- Doğal güneş ışığının etkilerini taklit edecek şekilde tasarlanan Tavuk Çiftliği Işığı, tavukların ürettiği yumurta miktarını artırır ve genel sağlıklarını iyileştirir.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 30W |
| Boyut | 60CM 120CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265VAC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

