Ürün özellikleri:
1. Bu tavuk ışığı 0-10V kısaltılabilir bir özellik ile donatılmıştır, bu da parlaklığı tercihlerinize ve gereksinimlerinize göre özelleştirmenizi sağlar.
2. Bu ışık fikstürü, şık bir tasarımı yüksek kaliteli malzemelerle birleştirir, hem işlevsellik hem de ev dekorunuza zarif bir geliştirme sunar.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | TRIAC Dimmable 220V AC veya 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| LED çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Flicker Free |
Ayrıntılı görüntüler:



Test Raporu:

Kullanım:


Bu uyarlanabilir fikstür, oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar ve ofisler dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için uygundur. Dimmabable bir kapasite ve yüksek güç çıkışına sahip bu ışık fikstürü, stil ve işlevsellik karışımı gerektiren herhangi bir ortam için idealdir.
Paketleme ve Teslimat:

