Ürün özellikleri:
1. Çiftçiler, 0-10V kısaltabilir özellik sayesinde ışık yoğunluğunu tavuklarının büyüyen döngüsüne karşılık gelecek şekilde değiştirebilir. Bu, tavukların yaşamları boyunca doğru bir aydınlatma elde etmesini garanti eder.
2. Üstün malzemeler ve en son LED teknolojisi, tavuk ışığının üretiminde uzun ömürlü, düşük bakım gerektiren performans sağlamak için kullanılır. Nem ve toz gibi dış elementlere çok dayanıklıdır.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
Ayrıntılı görüntüler:



Test Raporu:

Kullanım:


Dimmable 0-10V tavuk lambaları, enerji faturalarını azaltırken üretimi en üst düzeye çıkarmak isteyen ticari kümes hayvanları çiftçileri için vazgeçilmez bir araçtır. Geliştirme döngüleri sırasında tavuklar için doğru aydınlatma koşullarını garanti eden güvenilir, pratik ve uygun fiyatlı bir aydınlatma sistemi sağlar.
Paketleme ve Teslimat:

