özellik:
- İnek Ahırı Kümes Hayvanı Lambası, hem parlak hem de net ışık üreterek kümes hayvanlarının hem sağlıklı hem de mutlu olmasını sağlar.
- Cihaz enerji-verimlidir; bu, mümkün olan en iyi aydınlatma koşullarını sağlamaya devam ederken elektrik faturalarına harcanan para miktarının en aza indirilmesine yardımcı olur.
- İnek Ahırı Kümes Hayvanı Lambası, kurulumu ve bakımı basit olduğundan her kümes hayvanı çiftliği için yararlı olan bir çözümdür.
Şartname:
| Güç | 9W, 18W, 23W, 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi (V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz-ücretsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Ürün, hayvanlarınız için samimi ve sıcak bir ortam yaratarak inek ahırlarını ve kümesleri aydınlatmak üzere tasarlanmıştır.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

