Açıklama
Soruşturma göndermek
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 koruma sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | Triyak kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Titreşimsiz |
Detaylı Görseller:






Ortaya konumlandırılan tek sıra armatürlerden gelen ışığı kümes veya çiftlik evinin genişliği boyunca eşit şekilde dağıtarak yüksek verimli kullanım sağlayan geniş ışın açısıyla tasarlanmıştır. Bu, çıta veya sarkıt aydınlatmanın tipik sıcak noktalarından ve karanlık alanlarından kaçınacağı için kullanılan çöp miktarını muhtemelen azaltacaktır.
Kullanımı:

Test raporu:

Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. LED Kümes Hayvanları ışıkları için garanti sunuyor musunuz?
C: Evet, Tarımsal Aydınlatma ürünlerimize 3-5 yıl garanti veriyoruz.
C: Evet, Tarımsal Aydınlatma ürünlerimize 3-5 yıl garanti veriyoruz.
2. Yüksek kaliteli LED Kümes hayvanları ışıkları için örnek sipariş alabilir miyim?
C: Evet, test ve kalite güvencesi için örnek siparişler kabul edilir. Karışık numunelerin kullanılması kabul edilebilir.
3. Logomu LED Kümes hayvanı ışıklarına yazdırmam uygun mudur?
C: Elbette. Lütfen üretime geçmeden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve önce tasarımı onaylamak için örneğimizi kullanın.
C: Elbette. Lütfen üretime geçmeden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve önce tasarımı onaylamak için örneğimizi kullanın.
