Açıklama
Soruşturma göndermek
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 koruma sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | Triyak kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Titreşimsiz |
Detaylı Görseller:





Merkezi olarak monte edilen tek sıra armatürlerden gelen ışığı kümes/çiftlik evinin tüm genişliğine eşit şekilde dağıtarak çok verimli kullanım sağlayan geniş ışın açısıyla tasarlanmıştır. Bu, çıta veya sarkıt aydınlatmayla ilişkili sıcak noktaları ve karanlık alanları önler ve çöp kullanımını azaltması beklenir..
Kullanımı:

1. Hayvanların metabolizma hızını düzenler.
2. Direnci arttırmak, ölüm oranını azaltmak.
3. Ortalama ağırlığın ve üreme kapasitesinin arttırılması.
4. Kalsiyum ve Fosfor emiliminin arttırılması.
Test raporu:

Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Ürünlere garanti veriyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimize 1-5 yıl garanti veriyoruz.
C: Evet, ürünlerimize 1-5 yıl garanti veriyoruz.
2. Led ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
C: Düşük MOQ, numune kontrolü için 2 adet mevcuttur.
3. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
C: Titreşimsiz; Kısılabilir; IP67; Yüksek parlaklık, düşük zayıflama, uzun servis; Yangın ve alev geciktirici; Amonyak kanıtı.
C: Titreşimsiz; Kısılabilir; IP67; Yüksek parlaklık, düşük zayıflama, uzun servis; Yangın ve alev geciktirici; Amonyak kanıtı.
