ÜrünSpesifikasyon:
| Nominal Voltaj | AC85-277V |
| Güç | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W veya Özel Watt |
| Tüp tipi | T5/T8/T10/T12 |
| Uzunluk | 0.6m/0.9m/1.2m/1.5m/1.8m/2.4MOR Özelleştirilmiş uzunluk |
| Garanti | 3 yıl/ 5 yıl |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Giriş Voltajı (V) | TRIAC Dimmable 220V AC veya 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Özellik | Flicker Free |
Ürünler Açıklama

Flicker T8 Tüp Kümes hayvanları ışığının üstün LED teknolojisi ana özelliklerinden biridir. Geleneksel floresan ampullerle karşılaştırıldığında, bu teknoloji sadece titreşimsiz bir deneyimi garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda daha uzun bir ömür ve daha iyi enerji verimliliği sunar. Flicker T8 tüp kümes hayvanı ışığının 50.000 saatlik ömrü nedeniyle uzun yıllar boyunca dayanacağından emin olabilirsiniz.
En son teknolojisi ile birlikte, tavuklarınızın refahını göz önünde bulundurarak Flicker T8 tüp kümes hayvanları ışığı yaratıldı. Bu aydınlatma çözümünün sabit ve düzenli ışığın stresi düşürdüğü ve tavuklarda üretimi artırdığı ve daha mutlu ve daha sağlıklı yaratıklarla sonuçlandığı gösterilmiştir.


Kümes hayvanları ahır için daha iyi bir aydınlatma nasıl seçilir?
1. Karartma aralığı
Hassas Triac Pusming, tavuklar için çok rahat bir ortam olmasını sağlamak için herhangi bir titreme olmadan% 0.2 kadar düşük bir pürüzsüz bir karartma sağlar.
Çünkü tavuk gözleri, tavukları sinirlendirebilecek, savaşmalarına neden olan ve yemek ve içmeye isteksiz olan titreşim problemine çok duyarlıdır.
2. IP67 Yapısal su geçirmez
Kümes hayvanı çiftliği, yüksek basınçlı su ile sulanacağı bir uygulama olduğundan, yapısal tasarım, önümüzdeki yıllar boyunca sert ahır ortamına dayanan teknikler ve malzemeler kullanır.
Tutkal su geçirmezden farklıdır, asla eritilmemiştir ve ısı ve zaman geçişi ile sızdırılmamıştır.
3. IK10 malzeme
Işığın dışındaki tüm malzemeler (IK10), PMMA anti-amonya ve PC daha güçlü olduğu için belirli PMMA + PC ile karıştırılmalıdır. (bir araba yükleyebilir)
4. LED VF aynı olmalı
2835 LED çipinin 2.9V-3.4V arasında bir VF aralığı vardır. Bu nedenle normalde bir lamba 2.9V LED tarafından yapılırsa, diğeri 3.4V LED tarafından yapılır, o zaman farkı% 100 açıkken göremezsiniz, ancak iki lamba arasında her iki lambaya% 2'den daha az bir süre karardığınızda büyük fark görürsünüz.
Kullanım

Her şey göz önüne alındığında, Flicker T8 tüp kümes hayvanları ışığı, hayvanlarının üretimini ve refahını artırmaya çalışan tavuk üreticileri için devrim niteliğindedir. Bu aydınlatma çözümü, en son LED teknolojisi, uzun ömürlü ve çok sayıda kullanımı nedeniyle her kümes hayvanları operasyonu için gereklidir.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.
Ayrıca profesyonel aydınlatma çözümleri ve diğer entegre hizmetler sunuyoruz. Benwei, müşterileriyle çalışmak için "önce kalite" felsefesinde ısrar ediyor, müşterilerimiz Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya, Güney Afrika ve diğer ülkeleri kapsıyor, aydınlatma pazarında lider bir pozisyonda bulundu ve müşterilerin güvenini kazandı.

