özellik:
1. Kümes hayvanı kuluçka makinesi lambası, genç civcivler için verimli ısıtma sağlayarak onları kritik erken aşamalarda sıcak ve rahat tutar.
2. Kümes hayvanı kuluçka makinesi lambasının ayarlanabilir yükseklik özelliği, çiftçilerin kanatlılar ile ısıtıcı arasındaki mesafeyi kendi özel ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerine olanak tanır.
3. Kümes hayvanı kuluçka makinesi lambası,-kolay-bağlantı fişi ve basit açma/kapama düğmesiyle güvenli ve kullanımı kolaydır, bu da onu çiftçiler için güvenilir ve kullanışlı bir seçim haline getirir.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 30W |
| Boyut | 60CM 120CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

