Özellik:
1. Yenilenebilir enerjili sokak lambalarımız sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla çalıştırılıyor ve bu sayede yenilenemeyen kaynaklara olan bağımlılığımız azalıyor.
2. Geleneksel sokak lambalarına göre daha az enerji tüketen ve daha uzun ömürlü, verimli LED ışıklarla tasarlanmıştır.
3. Yenilenebilir enerjili sokak lambalarımız, enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için uzaktan izleme ve kontrol olanağı sağlayan akıllı teknolojiyle donatılmıştır.
Şartname:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K |
| Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 140LM/W |
| Güç | 50W/100W/150W |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| LED çipi | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım+PC lens |
| Güneş paneli | Monokristalin silikon hücre |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Boşaltma süresi | Tasarruf modeli :3-5 yağmurlu günler |
| Çalışma Modu | PIR sensörü |
Ayrıntılı görseller:



Kullanım:


Sokakları temiz ve yenilenebilir enerjiyle aydınlatmak, gezegenimizi gelecek nesiller için korumaya yardımcı olur.
Hakkımızda:


