özellik:
1. Ağır hizmet-çalışma lambamız, en zor durumlara bile dayanacak şekilde üretilmiştir ve üretkenliğinizin yeterli aydınlatma eksikliğinden asla etkilenmeyeceğini garanti eder.
2. Çalışma ışığımız, güçlü huzmesi ve uzun-uzun ömürlü tasarımı nedeniyle, ne kadar zor olursa olsun, her türlü faaliyeti gerçekleştirmek için ideal bir araçtır.
3. Ağır-iş ışığımız, dayanıklı bir şekilde üretildiğinden ve güvenilir aydınlatma sağladığından, herhangi bir profesyonelin veya-kendin yap- meraklısının gerçekten sahip olması gereken bir öğedir.
Şartname:
| Güç | 20W, 30W, 40W, 50W |
| Işık Verimliliği | >110 lm/ağ |
| Işık kaynağı | SMD 2835, Epistar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~45 derece |
| ŞNT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Su Geçirmez |
| IK Notu | 07 |
| Ömür | 50000 SAAT |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC |
| Dalgıç | Dahili Güç Kaynağı |
| Karartma | HAYIR |
| Işın Meleği | 360 derece |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Yıl |
Detaylı görseller:

Kullanımlar:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
