Ürün Özellikleri:
1. 50000 saatten fazla kullanım ömrüne sahip olacak şekilde üretilmiştir. Bu nedenle gün boyu sürekli aydınlatmaya ihtiyaç duyan ticari ve endüstriyel alanlarda kullanım için idealdir.
2. 120w Led Mısır Ampulü ile ilgili bir diğer harika şey de enerji verimliliğidir. Normal ampullere göre %80'e kadar daha az enerji kullanır.
3. Enerji faturalarında önemli tasarruflar sağlayacağından, işletme giderlerini düşürmek isteyen işletmelerin buna yatırım yapmaları tavsiye edilir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000k |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120 lm/ağ |
| Giriş Gerilimi(V) | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27, E40, B22 |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP Oranı | IP20% 2c IP40 |
| Boyut | 50*120mm, 65*186mm, 90*205mm, 90*230mm, 90*270mm |
Detaylı Görseller:



Kullanımı:


120w LED mısır ampullerini kullanımda bulacağınız tek yer ticari ve endüstriyel alanlar değildir. Ev sahipleri aynı zamanda bu ürünle güvenilir bir aydınlatma seçeneğine de sahip oluyor ve bu da onu ev içi kullanıma uygun hale getiriyor. Bu ampul, yatak odaları, mutfaklar ve oturma odaları dahil evin her yerinde rahat ve davetkar bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir.
