özellik:
1. Verimli ve Enerji-tasarrufu: LED Sokak Mısır Ampulleri, geleneksel ampullere göre daha az enerji tüketir, bu da elektrik faturalarının azalmasına neden olur.
2.-Uzun ömürlü: LED Sokak Mısır Ampulleri, geleneksel ampullere kıyasla daha uzun ömürlüdür; bu da daha az sıklıkta değiştirme ve daha az atık anlamına gelir.
3. Parlak ve Etkili: LED Sokak Mısır Ampulleri parlak aydınlatma sağlayarak onları dış mekan aydınlatma ihtiyaçlarına uygun hale getirir ve daha iyi görünürlük ve güvenlik sağlar.
Şartname:
| Güç | 10W |
| ŞNT | 3000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağ |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC, 100-277V AC, 12VDC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
