Ürün Özellikleri:
1. 3000k LED mısır aydınlatması, aydınlatma uygulamaları için uygun maliyetli, uzun ömürlü ve çevre dostu bir seçenektir. Üstün renk oluşturma indeksi (CRI) ve yüksek lümen çıkışı, nesnelerin rengini etkilemeden optimum aydınlatma sağlar.
2. Halojen ampuller ve akkor ışıklar gibi daha geleneksel aydınlatma seçeneklerinden çok daha az enerji kullanır, bu da onu enerji maliyetlerini ve karbon ayak izlerini azaltmaya çalışan bireyler ve şirketler için mükemmel bir seçim haline getirir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 100W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/w |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >80Ra |
| Giriş Voltajı(V) | 100-277V AC |
| Titreşimsiz | Titreşimsiz |
| Malzeme | Alüminyum |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP Oranı | IP20, IP40 |
| PF | >0.90 |
| Boyut | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Ayrıntılı Görseller:



LED mısır aydınlatması, güzel ve net bir aydınlatma yayan modern, enerji tasarruflu bir aydınlatma sistemidir. 3000k LED mısır aydınlatması şu anda mevcut olan en iyi seçeneklerden biridir. Bu aydınlatma türü, aydınlatmalarını yükseltmek isteyen evler, işletmeler ve kuruluşlar için popüler bir seçimdir.
Kullanım:


3000k LED mısır aydınlatması, otoparklar, yollar, depolar ve bahçeler dahil olmak üzere çeşitli alanları aydınlatmak için kullanılabilir. Hem dış hem de iç mekanlar için mükemmel aydınlatma sağlar ve bu da onu çeşitli aydınlatma uygulamaları için ideal hale getirir.
Otopark aydınlatması, ofislerde, fabrikalarda ve hastanelerde genel aydınlatma ve tekneler ve gemiler için iç aydınlatma, dikkate değer uygulamalarından birkaçıdır. LED mısır aydınlatması, şehir sokaklarını ve açık hava kamu alanlarını aydınlatmak için harika bir alternatiftir.
