Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. 360- derece açılı mısır lambaları yüksek kaliteli aydınlatma sağlayarak size daha geniş bir alan yelpazesi sunar.
2. Yüksek parlaklıktaki açılı mısır lambaları, daha net aydınlatma efektleri sağlarken enerji maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olur.
3. 360- derece açılı mısır lambaları, uzun vadeli kullanımın çevre üzerinde olumsuz bir etki yaratmamasını sağlamak için yüksek verimli enerji tasarrufu teknolojisini kullanır.
Şartname:
| Güç | 10W/30W/50W/60W |
| ÇKT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Işık Verimliliği | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Voltajı | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

Hakkımızda:


